Sākums
Reģistrācija
Ieeja
Otrdiena
07.04.2020
03:16
Sveicināti Viesis | RSS
Ventspils draudze "JAUNĀ PAAUDZE"

Vietnes izvēlne

Meklēt

You Tube video

 Kalpošanas 

  Mācītāja - Inese Grigoruka

 

Mācītājas vietnieks Ventspilī - Eduards Rubīns
Mācītājas vietnieks  Kuldīgā - Oskars Pērkons
 
Izpilddirektors - Egils Sproģis
Sekretāre - Jekaterina Pūrīte
 

Draudzes struktūra un darbība balstās uz Apustuļu darbos 2:42-47 aprakstītās apustuliskās draudzes principiem:

42 un tie pastāvēja apustuļu mācībā un sadraudzībā, maizes lauzšanā un lūgšanās. 
43 Visus pārņēma bailes, un apustuļi darīja daudz brīnumu un zīmju. 
44 Bet visi ticīgie turējās kopā, un viss tiem bija kopīgs; 
45 viņi pārdeva savus īpašumus un rocību un izdalīja visiem, kā kuram vajadzēja. 
46 Viņi mēdza ik dienas vienprātīgi sanākt Templī, pa mājām tie lauza maizi un baudīja barību ar gavilēm un vientiesīgu sirdi, 
47 slavēdami Dievu, un viņi bija ieredzēti visā tautā. Bet Tas Kungs ik dienas pievienoja viņiem tos, kas tika izglābti. 
 

 


Kalpošanas

 
  • Slavēšana. Slavēšanas grupas līderis Eduards Rubīns

Efektīva slavēšana ir efektīvas kalpošanas pamats, jo tā paceļ, dod spēku un dziedina. Mēs gatavojamies celt pielūgsmes namu Rīgā, kur 24 stundas diennaktī slavēs to Kungu visu tautu un konfesiju pārstāvji.  viena no galvenajām JP apustuļa atklāsmēm - ka Latvija būs kristīgās kultūras citadele. Pielūgsmes namam zeme jau ir izpirkta Salaspilī un tagad ir laiks celt pielūgsmi mūsos kā Svētā Gara mājokļos.

Slavēšanas grupas " One Way” un tās līdera Eduarda Rubīna izpildītās dziesmas gandrīz katru dienu dzirdamas Latvijas Kristīgajā radio. Skan dziesmas  "Slavēju tevi”, " Stāv raksts”, "Piederu Tev” kā arī Vinetas Pērkones daudzās autordziesmas- viņas un grupas "Pret straumi” izpildījumā.


  • Bērnu un pusaudžu kalpošana. Bērnu kalpošanas vadītāja Ventspilī - Iveta Egle; Pusaudžu svētdienas skolas vadītāja Ventspilī- Evija Rubīne. Bērnu un pusau'dzu svētdienas skolas vadītāja Kuldīgā - Vineta Pērkone

Laidiet bērniņus pie manis” saka mūsu Kungs un Dievs – Jēzus Kristus savā Vārdā.

Vecāku atbildībā ir neatstāt savus bērnus, kas ir Dieva dāvana mājās, bet, paklausot, Dieva pavēlei, vest bērnus mācīties Viņa vārdu, mācīties lūgt un slavēt Dievu ar dziesmām un dejām.


 

  • Jauniešu kalpošana. Jauniešu vadītājs Andrejs Rubīns

Jaunieši ir mūsu tuvākās nākotnes cerība. Viņiem jāredz mātes un tēvus lūdzot Dievu, slavējot un izdzīvojot Dieva Vārdu savās dzīvēs, paliekot patiesībā un garā. Mums viņiem jāiemāca ieejot apsolītajā zemē nenobīties no jaunām un lielām lietām savās dzīvēs, bet droši, kopā ar Dievu, iet no ticības uz ticību, no spožuma uz spožumu, no uzvaras uz uzvaru.

 

Jauniešiem vajag Kristu, lai nebūtu bailīgi savās sirdīs, lai iemācītos atbildēt par saviem darbiem, lai domas, vārdi un darbi būtu viens vesels, lai Dieva padoms vadītu un pasargātu viņus.

 


Tiešraide no Rīgas

Jaunais kristīgais

NEW GENERATION

A. Ledjajeva blogs

Aizlūgumi

Bībele latviski

Copyright MyCorp © 2020
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz